NASH PVA

 

dsc_0001

Dostala se mi možnost vyzkoušet nové PVA produkty z řady anglické firmy NASH. Jako první to byly PVA punčošky WEBCAST ve třech průměrech-18, 23, 37mm. U nich mě velice zaujala jejich velikost, jsou dodávány v oproti ostatním firmám v menších tubusech, což je velice praktické na přepravu a nezaberou tolik místa ve výbavě. S materiálem se velice dobře a rychle pracuje, skvělou pomůckou jsou i krásně řešená pěchovátka s decentním logem NASH. Rozpustnost PVA byla bezproblémová, což je dle mého názoru nejdůležitější.

Velice mne zaujali i PVA sáčky FAST MELT PVA BAGS, se kterými se také velice dobře pracuje. Sáčky jsou vyrobeny z perforovaného materiálu, to napomáhá rychlejšímu dopadu na dno a následnému rychlejšímu rozpuštění. Sáčky jsem měl možnost vyzkoušet na pískovně, která byla z velké části zarostlá vodními rostlinami a musím uznat, že bez nich by byl lov v tomto prostředí velice obtížný. S nimi jsem si mohl být jistý, že je montáž na dně přesně tak jak má být

Jako poslední produkt z novinek byly PVA pásky FAST MELT PVA TAPE, které se skvěle hodí k vázání již zmiňovaným PVA sáčkům. Tyto pásky si ale najdou i spoustu jiných využití, např. k výrobě PVA řetízků s boiliem, nebo k fixaci háčku a vlasového přívěsu proti zamotání.

 

Napsat komentář